ТОВ "Амалтея" - Історія успіху.

Передача - ТОВ "Амалтея" - Історія успіху.
Эфир "5 канал" 16.11.2013г.
План санації ВАТ "Херсонський бавовняний комбінат"

З 2002 року Сергій Рибачок неодноразово намагався привернути увагу до можливості відновлення ефективної виробничої діяльності ВАТ «Херсонський бавовняний комбінат». В залежності від поточної ситуації на комбінаті він свого часу ініціював розробку концепції антикризового управління, концепцію реструктуризації підприємства.
У лютому 2015 року ТОВ «Амалтея» набула статус інвестора у банкрутному процесі ВАТ «Херсонський бавовняний комбінат», а отже безпосередньо брала участь у розробці плану санації. У травні 2016 року план був схвалений комітетом кредиторів та погоджений із заставними кредиторами.
На даний час постановою Вищого господарського суду відмінені усі рішення попередніх судів про ліквідацію підприємства. Тобто комбінат повернуто у санаційну процедуру, отже план санації має усі шанси бути затвердженим.

Завантаження ...


Подробнее...

Андрій Гордєєв про успішний досвід для підприємств Херсонщини.

Вчора, 28 серпня, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та його заступник Олександр Адамчик відвідали успішне підприємство – лідер з виробництва поліпропіленової тари - ТОВ «Амалтея»

Керівники Херсонщини ознайомилися з виробничими потужностями підприємства, зокрема лінією, яка виготовляє поліпропіленові мішки та іншу продукцію. Також керівник області безпосередньо поспілкувався з працівниками на проблеми, що їх хвилюють.

Подробнее...

Презентация логистического проекта "Херсон" в торгово-промышленной палате Украины.

Сюжет телеканала "ТВій ПЛЮС" от 24.11.2016 г. о презентации логистического проекта "Херсон" в торгово-промышленной палате Украины, г. Херсон.